<< Zpět na texty Cocotte Minute

Měl bych tě sejmout - Cocotte Minute

Plácli sme si na ulici a řekli, že do toho pudem. Já to myslel vážně, ale ty sis z toho dělal prdel. Měli sme to připravený, čekal sem velkou ránu. Tys mě ale podrazil a za to pudeš k pánu!

Měli sme bejt parťáci…ject v tom voba napůl. Ty si ale levej, já kvůli tobě v krimu zkapu. Tak na to teda zapomeň a těš se až mě pustěj, já si tě kámo najdu a pak teprv budu hustej.

Rozluč se už s rodinou, naposled vyvenči psa. Radši se někam zašij, gdyž ti ten podraz za to stál, protože za sedm dlouhejch let já vylezu už z basy ven a jen co tě najdu, poznáš co je to soudnej den!

Hnedka co nás zabásli si na mně začal práskat, já blbec sem tě ještě kryl, měl sem ti spíš nasrat! Co ty si na mně vysypal, to se mi snad jenom zdá a já sem chtěl bejt rovnej, jak normální parťák bejt má.

Normálně smě zaprodal a moje prachy sbalil a ten den co tě ven pustili ses za ně slušně nalil. Normálně smě vodepsal a věř to bylo naposled a až vylezu ven…najdu si tě…věř mi, že hned.

Jestli je ti teďka líp, gdyž seš fízláckej práskač, na jedno nezapomeň, žes mě slušně nasral a ani tvý kámoši s vodznakem mě neodraděj, začni si kopat jámu sám, ať máš místa habaděj.

Protože do tý svojí jámy nepudeš jenom sám, pudeš tam i s rodinou a pošlu tam i psa, všechny fízlácký kámoše a jejich hloupý blondýny a až vás všechny zakopu, půjdu do báru na giny.

Zapálim si cigáro a budu se moc mít, vobčas si na tebe vzpomenu jak se ti musí hnít. Potom sám sebe pochválim jak dodržuju zásady, jak sem si to sám slíbil a hlavu do země ti zasadil.

Jak moc sem se na to těšil celejch těch sedm let, že sem si tě našel a vymazal tvůj svět. Že sis moje prachy vlastně ani neužil a že si teďka pod hlínou, jak sis to stejně zasloužil.

Měl bych tě sejmout!!! …a já?! …příjímám trest

Přidal: Karboolka
Další:
<< Zpět na texty Cocotte Minute
Oficiální stránky http://www.cocotteminute.org

ZpětNovinky emailem